Ēnu diena!

Standarta

Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Latvija (JAL) organizētajā Ēnu dienā pieteikušies vairāk nekā 200 uzņēmumi un organizācijas, piedāvājot skolēniem 2500 ēnu devēju vakances, savukārt skolēnu skaits Ēnu dienas mājas lapā http://www.enudiena.lv pieaudzis līdz 5 000.

Vēl tikai 5 darba dienas – līdz š.g. 10. februārim, uzņēmēji var pieteikt savas Ēnu devēja vakances http://www.enudiena.lv!
JAL šogad īpaši aicina savu dalību Ēnu dienā pieteikt uzņēmumu un organizāciju vadītājus, nozaru ekspertus un valsts iestāžu vadītājus, lai veicinātu Latvijas tautsaimniecības pacēlumu un tuvā nākotnē veidotos profesionāli, atbildīgi, ilgtermiņā domājoši uzņēmumu un organizāciju vadītāji, kam svarīga savas valsts labklājība.

Iekļaujot Ēnu dienu sabiedrisko attiecību veidošanā, uzņēmumam ir iespēja veidot tā tēlu, piesaistīt jaunus klientus, būt sociāli atbildīgiem, tādējādi paaugstinot esošo klientu lojalitālti, kā arī parādīt sabiedrībai, ka uzņēmumā ir kompetenti darbinieki, kas spēj kvalitatīvi sniegt savas zināšanas topošajiem profesionāļiem.

Ēnu dienā uzņēmējiem ir iespēja uzdot jautājumus ēnām, lai labāk novērtētu sava uzņēmuma reputāciju aktīvāko jauniešu, viņa ģimeņu un draugu vidē, šādi pilnveidojot savus pakalpojumus un nodrošinātu ieskatu nākotnē. Pārdomātas un saplānotas skolēna Ēnu dienas gaitas uzņēmumā nodrošinās lielisku iespēju demonstrēt savu uzņēmumu plašākai auditorijai.

Lūk!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s