Skola 2010!

Standarta

No 25. līdz 28. februārim notiks 16. starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2010”. Izstāde “Skola” ik gadu tūkstošiem jauniešu palīdz saprast un izvēlēties, ar kādu nozari saistīt savu nākotni un kura mācību iestāde būs tā, kur tuvākajos gados apgūt zinības, iesaistīties ārpusskolas aktivitātēs un iepazīt jaunus draugus.
“Izstāde tradicionāli ir bijusi vieta, kuru apmeklē jaunieši no visas Latvijas, iztaujā izglītības iestāžu pārstāvjus, ievāc visu nepieciešamo informāciju un izlemj, kurā mācību iestādē turpināt savu izglītošanās ceļu. Tas ir daudz vieglāk, nekā apbraukāt piecas skolas visā Latvijā un pieņemt lēmumu,” pārliecināts Valts Jirgensons, izstādes projekta “Skola 2010” vadītājs.

Izstādē četrās dienās apmeklētāji varēs iegūt informāciju par valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, arodskolām, kā arī mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām. Izstādē “Skola 2010” varēs uzzināt vairāk par interešu izglītību un iepazīties ar svešvalodu un dažādu mācību kursu piedāvājumu.

Plānojot skolēnu atpūtu vasaras brīvlaikā, vērtīga būs informācija par bērnu un jauniešu vasaras nometnēm. Savukārt izglītības iestāžu atbildīgajiem darbiniekiem būs noderīgi apmeklēt mācību iestāžu aprīkojumu un mēbeļu stendus. Izstādes laikā izglītības iestādes prezentēs jaunas mācību programmas, kas tiks piedāvātas 2010./2011. mācību gadā.

Izstādē piedalīsies izglītības iestādes un ar nozari saistītie uzņēmumi no Latvijas, Igaunijas, Nīderlandes, Vācijas, Izraēlas, Kanādas un citām valstīm.

Pērn izstādē “Skola 2009” piedalījās 193 dalībnieki no 11 valstīm. Ar “Skola 2009” piedāvājumu iepazinās 28 000 apmeklētāji.
Pa vidiņu tam notiks arī Latvijas Grāmatu izstāde 2010.
Tiekamies Ķīpsalā 🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s