Konkurss “Rudens pasaku sprints bērniem”

Standarta
No 10. oktobra mākslas spēļu “Eiropas gadalaiki bērniem: rudens un ziema” ietvaros tiek izsludināts konkurss “Rudens pasaku sprints bērniem”.

Līdz 8. novembrim bērni tiek aicināti sūtīt pasakas uz konkursu “Draudzēsimies? Draudzēsimies!” Pasaku tēma, tātad, ir draudzība. Gan pašu bērnu ar roku rakstītās, gan ar vecāku palīdzību datorā drukātās pasakas jāsūta uz Eiropas Komisijas pārstāvniecību Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, LV – 1050 vai uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv, obligāti norādot pasakas autora vārdu, uzvārdu, vecumu un kontakttālruni vai e-pastu.
Pasakas tiks vērtētas četrās vecumu grupās: 1,5 līdz 6 gadi, 7 līdz 8 gadi, 9 līdz 10 gadi un 11 līdz 12 gadi. Tās vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs Latvijas literāti un EK pārstāvniecības Latvijā darbinieki.
Sestdien, 13. novembrī, plkst. 13.00 Eiropas Savienības mājā notiks konkursa noslēgums, kurā pasaku sacensību tiesnešu lomu uzņemsies lapsa Alise un runcis Bazilio – Leļļu teātra aktieri Baiba Geķe un Valdis Vanags. Pasākuma laikā dalībnieki balsos par labākajam trīs pasakām, un uzvarētāji saņems Sarunu, Zināšanu un Mākslas balvas.

Ziņu sagatavoja:
Ivars Bušmanis
Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā preses sekretārs
Tālr.: 67085414

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s